MEIST

Meie eesmärk on olla parim tuuleparke hooldav ettevõte Baltikumis, pakkudes võimalikult laiapõhjalist tuuleturbiinide hooldus- ja remonditeenust nii turbiinide tootjatele, kui ka tuuleparkide arendajatele.
Me tahame:
  • olla tänu oma neutraalsusele, operatiivsusele ja paindlikkusele Baltikumi tuuleparkide hooldusturu liider ja olla arvestatavaks partneriks ka Skandinaavias
  • olla sõltumatud tuulikutootjatest 

4Wind Service OÜ (endise nimega Empower 4Wind OÜ) alustas oma tegevust eraldiseisva ettevõttena 2010. a. juunis. Ettevõtte omanikeks on  Enersense AS ja Baltikumi suurim taastuvenergia ettevõte Enefit Green AS, kes lisaks tuuleparkidele on aktiivne ka teiste roheliseenergia projektide juurutamisel.

Peamine eesmärk ettevõtte loomisel oli soov pühenduda täielikult tuuleparkide hooldusteenuse arendamisele. Soovime olla professionaalid, kes suudavad pakkuda oma teenuseid kõikidele Eesti tuuleparkidele olenemata tootjast.

Meil on olemas piisavalt teadmisi, kogemusi ja vajadusel ka partnereid, et pakkuda kliendile parimat teenust. Meie spetsialistid omavad teadmisi WinWinD, GE, Vestase ja Nordex tuulikute hooldamisest.